Op zoek naar een leuke woonruimte? In Moordrecht hebben wij woonruimtes op basis van tijdelijk verhuur beschikbaar.
Bewoners met onderstaand profiel krijgen voorrang in dit project:
- Je bent maximaal 27 jaar jong en
- Je komt uit Moordrecht of
- Je bent daar geboren of wil daar graag terugkeren of
- Je bent economisch gebonden aan Moordrecht of
- Je staat ingeschreven in het woonruimteverdeelsysteem waar Moordrecht onder valt (Woningnet regio Midden Holland) of
- Je hebt een hele mooie en goede motivatie om hier te willen wonen en een bijdrage te leveren aan deze wijk (middels een motivatiebrief).
Het zijn woningen van diverse typen: eengezinswoningen, appartementen, beneden- en bovenwoningen. Deze zelfstandige woningen variëren van 60 tot 130 m² en beschikken over een balkon of (grote) tuin. De huurprijzen variëren van €340,00 tot €594,00 exclusief servicekosten en nutsvoorzieningen.
Op zeer korte loopafstand liggen winkels zoals de AH, Kruidvat, Aldi, Snackbar en het openbaar vervoer. Het gezellige centrum van Gouda ligt op korte fietsafstand en ook de uitvalswegen A12, A20 en N07, N228 zijn gemakkelijk aan te rijden.
Interesse? Meld je hieronder aan. Voor meer informatie kun je contact opnemen met ons kantoor in Den Haag via
denhaag@adhocbeheer.nl