Vastgoedprofessionals Woonruimte Werkruimte
Over Ad Hoc FAQ Contact

De site van Ad Hoc Beheer maakt gebruik van cookies. Dit venster niet meer tonen.

Nieuwe telefonische bereikbaarheid voor Ad Hoc bewoners

Ad Hoc Nieuws

Nieuwe telefonische bereikbaarheid voor Ad Hoc bewoners

Inleiding

Gewijzigde bereikbaarheid en nieuwe telefoonnummers kantoren.

Den Haag, 16 oktober

Nieuws

Vanaf maandag 16 oktober zijn onze regiokantoren in Amsterdam, Den Haag, Groningen en Rotterdam alleen nog telefonisch bereikbaar tussen 09:00 en 12:00 uur. Hierna kan er alleen contact worden opgenomen in geval van calamiteiten (0900-8166) of per mail.

Vanaf woensdag 1 november geldt dit ook voor onze kantoren in Utrecht, Arnhem, Maastricht, Breda, Den Bosch en Zwolle.

Ook hebben een aantal kantoren een nieuw telefoonnummer gekregen. Voor de volledigheid hierbij een totaaloverzicht van onze telefoonnummers en e-mailadressen:

Regiokantoren met een nieuw telefoonnummer:

Arnhem

026-3639307

arnhem@adhocbeheer.nl


Breda

076-5232871

breda@adhocbeheer.nl


Den Bosch

073-6840247

denbosch@adhocbeheer.nl


Maastricht

043-7503900

maastricht@adhocbeheer.nl


Utrecht

030-2820801

utrecht@adhocbeheer.nl


Zwolle

038-4255300

zwolle@adhocbeheer.nl

Regiokantoren die hun huidige telefoonnummer behouden:

Amsterdam

020-6760454

amsterdam@adhocbeheer.nl


Den Haag

070-3120331

denhaag@adhocbeheer.nl


Groningen

050-3603293

groningen@adhocbeheer.nl


Rotterdam

010-4049455

rotterdam@adhocbeheer.nl

Deel deze pagina

LinkedIn
Facebook
Twitter